Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2007, 23:31   #2
Mazurecki
 
Reputacja: 1 Mazurecki jest godny podziwuMazurecki jest godny podziwuMazurecki jest godny podziwuMazurecki jest godny podziwuMazurecki jest godny podziwuMazurecki jest godny podziwuMazurecki jest godny podziwuMazurecki jest godny podziwuMazurecki jest godny podziwuMazurecki jest godny podziwuMazurecki jest godny podziwu
A więc historia rozpoczęta! Nigdy się nie cieszyłem tak jak teraz, nawet na gwiazdkę. Intryguje mnie fabuła... Masz już wyraźnie w umyśle zaznaczoną, czy wymyślać będziesz w czasie sesji?
Jedyne co mnie w tej chwili interesuje, to tajemnieczy kordon roty miasta, oraz jaka jest kolejność dodawania odpowiedzi. Czy owa jest, czy odpowiadmy chaotycznie, nie bacząc na kolejność? Oczywiście wiem, że nie wiecej niż jeden post pod rząd i jeden dziennie.
PS : Pytanie o kolejność już jest dla mnie niezbyt ważne - rozpocząłem przygodę jako pierwszy, nie bacząc na określenia kolejności, jeśli takie są. Jeżeli jednak coś nie tak, proszę mnie o tym powiadomić. Poprawię się, lubie słuchać konstruktywnej krytyki.
 
__________________
"Sousa kanashimi wo yasashisa ni
Jibun rashisa wo chikara ni
Kiminara kitto yareru shinjite ite
Mou ikkai! Mou ikkai!"

Ostatnio edytowane przez Mazurecki : 08-04-2007 o 00:34. Powód: PS...
Mazurecki jest offline