Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2015, 17:15   #4
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Dokładnie, panie Lomir. Pan Martinez zasługuje na medal już za samo przygotowanie rekrutacji, wliczając wszystkie smaczki audio-wizualne, dostęp do wyczerpujących materiałów oraz wszelkich pomocy. No po prostu majstersztyk!

Ja jednak byłbym zainteresowany wzięciem udziału w Twojej kampanii. Tak się składa, że mam luzy na nowe sesje, w których mógłbym zagrać. I czasu mi nie brakuje, bo w przypadku pracy przez wakacje w kraju lub też za granicą, nie przewiduję odcięcia się na świat on-line
Roll20.net znam, mam tam konto, korzystałem. Nawet próbowałem stworzyć własną przygodę, ale brakowało mi pomysłów Fajny programik, dobrze słyszeć, że masz zamiar go używać.

Tak więc nie rozpisując się już w nieskończoność, zassałem podpięte materiały. Przeczytam, ogarnę i wyślę zgłoszenie, które dobitnie potwierdzi moje zamiary we wzięciu udziału.

Poza tym zachęcam innych do zagrania u Martineza. Może to pierwsza prowadzona przez niego sesja na LastInn, ale tak się składa, że miałem sposobność z nim pograć i jestem w stanie ze szczerego serca przyznać, iż doświadczenia mu nie brakuje. Więc jeśli chcecie się dobrze bawić, podążajcie za mną
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline