Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-06-2015, 19:53   #8
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
To jak Cluttie, wchodzisz w to?

Tak jak pisałam w sądzie ;p , jestem chętna ze swoim oddzialikiem terrorystów wejść w skład jakiegoś większego "związku taktycznego" (np. pod dowództwo innego gracza, albo do współpracy z inną grupą). Nie ukrywam, że z kimś będzie mi się grało przyjemniej. A i szanse na przeżycie większe

Oferuję 5 ludzi, którzy nie cofną się przed żadna brudną robotą, umieją się bić, nieobce im jest szeroko rozumiane działanie partyzanckie/mały sabotaż no i mają wybitnego taktyka za dowódcę

Chętnych zapraszam do kontaktu via PW/GG

EDT: MG, jakbyś np. zamieszczał listę graczów/ról/postaci w temacie rekrutki, byłoby miło
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline