Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2007, 18:20   #3
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
Artykuł dobry ale rażą liczne literówki. Najbardziej jednak zdziwiły mnie przeinaczenia takie jak niby uznawanie Sigmara ze proroka Ulryka w Middenlandzie. Już nawet tam jest on uznawany za Boga Imperium ale kult pana zimy jest po prostu silniejszy. Sigmar nikogo nie prorokował choć był gorliwym wyznawcą Ulryka. Prorok to ktoś kto zapowiada przybycie boga lub jakiegoś mesjasza a nikt nigdy nie zapowiadał że Ulryk przybędzie. Zdziwiło mnie też że pod koniec wkleiłeś przetłumaczone przez kogoś (czytałem do kiedyś, nie pamiętam przez kogo) materiały ze strony Games Workshop dotyczące końcówki Burzy Chaosu. Mogłeś napisać że to nie ty spłodziłeś. I trochę dziwne jest to że pomieszałeś edycję, nie wiadomo o której piszesz, w 1 ed. nie było Burzy Chaosu za to w 2 nie mamy ani Arianki ani Malala.
 
Macharius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem