Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2015, 16:46   #1
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
[Wiedźmin] Dwie możliwości

Witam

Pod wpływem albo i nie pod wpływem, nachodzi mnie ochota poprowadzić coś w klimatach świata wykreowanego przez pana Sapkowskiego. Sonda powstaje, bo pomysły główne mam dwa, jeden początkowo chciałem poprowadzić w innym fantasy, ale świat Wiedźmina nada się do tego idealnie.

1. Hanza
Standardowo, grupa zwykłych osobników płci i rasy dowolnej w ramach grywalnych. Żadnych wiedźminów, żadnych czarodziejek i inkszych potworów. Uwięziona w odciętej od świata wsi, gdzie napałętało się coś paskudnego. Główny cel: przeżyć. Dodatkowy: dowiedzieć się o co chodzi. Epicki: rozwiązać problem. Gra dla 3-4 osób, z szybkimi postami, z niewielkim może docowaniem.

2. Wiedźmin
Nigdzie nie było poruszanych głębiej wątków innych szkół wiedźmińskich. Może na to czas? Sesja solowa lub prawie solowa: druga postać byłaby jednak niejako "supportem" i z założenia nie byłoby mowy o dłuższym rozdzielaniu się i rozbijaniu sesji na dwie. Raczej sesja drogi.

To daję pod rozwagę, ewentualnie jakby ktoś miał swój pomysł, który bardzo chciałby wyłuszczyć, to zapraszam.
 
Sekal jest offline