Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2015, 21:45   #10
cat meat
 
cat meat's Avatar
 
Reputacja: 1 cat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znanycat meat nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał sunellica Zobacz post
ok mój błąd, teraz widzę ale dalej mnie ciekawi czemu muzułmanów jest mało skoro "świat jest podobny do naszego" - wyginęli, uciekli do innych krajów?

jestem też ciekawa mniejszości meksykańskiej, która niby jest katolicka ale odnosi się do wielu praktyk magicznych, czy tacy ludzie jakoś lepiej sobie radzą w tych czasach czy może mają podwójnie przekichane?
W naszym świecie muzułmanów w USA jest pół procenta. Równie dobrze mógłbym napisać, jak na rewelacje zareagowali hindusi, konfucjanie, shintoiści, buddyści, szamaniści, animiści, zoroastrianie czy sikhowie, ale moim zdaniem nie jest to istotne, bo:
1) jak komuś to potrzebne do stworzenia postaci, to niech sobie wymyśli własny background, a ja mu zaakceptuję. Łatwiej mu będzie odgrywać postać.
2) jak będzie to potrzebne w jakimś wątku, to sobie takie informacje przygotuję. Zresztą, tak będzie przecież bardziej realistycznie. W końcu, ile przeciętny Amerykanin czy Polak wie o wierzeniach Hindusów czy Chińczyków? Pojedziecie, np. do Chinatown, to na pewno będą jakieś elementy lokalnej kultury wspomniane.

A co do rytuałów i pogańskiej magii inkorporowanej w katolicyzm, pojawienie się aniołów i demonów zretconowało je częściowo jako efekt anielskiej bądź demonicznej działalności.

EDIT: lista sklepów, do których mają dostęp gracze
EDIT2: Korporacje
 

Ostatnio edytowane przez cat meat : 09-07-2015 o 06:57.
cat meat jest offline