Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2007, 15:41   #6
geerkoto
 
Reputacja: 1 geerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodzegeerkoto jest na bardzo dobrej drodze
Latinen: jak sam tytuł tematu sugeruje, wystarczy jedna osoba. Imaginowanie polega na... imaginowaniu. Wszystko co sobie jesteś w stanie wyobrazić staje się elementem rzeczywistości. Nikt nie prowadził badań nad dziedziczością, możliwe więc, żę jest, jednak zbyt wielu nieujawnionych ludzi będących formą dojrzałą (imago), sprawia, żę badania te skazane są na porażkę...
Co zaś się tyczy PBeMienia,, to nie jestem może wielkim znawcą, ale uważam, że mogę skreślić zarys tej idei (jakże to górnolotnie napisałem).
PBeM to interaktywna mikropowieść, w której gracz może stać się tworcą algorytmów, może planować rozwój akcji, może też włączyć się aktywnie w narrację.
Osobiście preferuję grać pisząc w czasie teraźniejszym, nawiązując do przeszłości, snując plany w przyszłym (tworząc algorytmy postępowania dla Mistrza), nie pakując się do głównej narracji, jedynie rozwijając postać.
 
__________________
Znowu boli (blog)...
geerkoto jest offline