Wątek: Dishonored
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2015, 16:21   #1
Ardel
 
Ardel's Avatar
 
Reputacja: 1 Ardel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputacjęArdel ma wspaniałą reputację
Dishonored

Dzień dobry!

Mam pomysł na solową sesję w świecie Dishonored tuż po tym, jak Daud został oszczędzony przez Corvo i uciekł w siną dal. Wielorybnicy mają problem - nie mają przywódcy, więc rozsiane po całym kraju małe grupki starają się wywalczyć sobie władzę nad pozostałymi. W dodatku szykuje się przewrót polityczny - wszystko wskazuje, że jak dotąd nieuchwytny Corvo wciśnie na tron Emily i nastanie nowa era, mało sprzyjająca dla zabójców. I tutaj wkracza gracz - świeżo upieczony Wielorybnik, który zostaje wplątany w całą tę historię.

Gra miałaby się opierać na dopasowanej do settingu mechanice Warhammera 2ed (właśnie nad tym pracuję i wydaje się być to dość sensowne). A rekrutacja, jeżeli znajdą się chętni do wypróbowania swoich sił, pojawiłaby się w przeciągu tygodnia, tak sądzę i trwała jakiś jeden, może dwa kolejne. Statystyki i inne takie losowane byłyby przeze mnie, gracz mógłby skorzystać z Łaski Shallyi (albo może Łaski Odmieńca? ;D ).

Wszelkie pytania i ewentualnych chętnych zapraszam do komentowania i indagowania mojej skromnej osoby.

PS: cała sesja na Docu, więc osoby, które go nie lubią, mogą sobie od razu odpuścić.

EDIT:
Przemyślałem sprawę i jeżeli pojawią się dwie tak samo dobre karty, to sesja może być nawet dwuosobowa (chociaż raczej i tak będzie solo). Do tego w poniższym linku można obejrzeć sobie część zasad:
https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing
 

Ostatnio edytowane przez Ardel : 12-07-2015 o 20:15.
Ardel jest offline