Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2015, 21:29   #1
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
[wampir maskarada: sabat +18] Krew na śniegu - komentarze

Witam na sesji Sabatu w starym Świecie Mroku. Mam nadzieję że będziemy się dobrze bawić

Link do google doc, jeśli będzie potrzebny
https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

Prosiłbym w tym temacie o krótkie przedstawienie swojej postaci, co mogą wiedzieć o niej towarzysze ze sfory.
Przywódcą sfory jest postać gracza Brody. Musicie wymyśleć sobie nazwę (widziałem że jakieś propozycje już były), opcjonalnie możecie dodać sobie jakieś motto (np "winter is coming").
Jak to w sabacie bywa praktykuje się vaulderie, wyślę każdemu na pw jakie ma vinculum w stosunku do innych członków sfory. Proszę to uwzględniać w relacjach z innymi postaciami, w końcu to pomniejsze więzy krwi.

Podobnie jak w mojej wcześniejszej sesji posty z mojej strony są pisane z punktu widzenia jakiegoś NPC, podobnie jak w książce "Gra o tron" (po angielsku POV - point of view). Czyli mogą być subiektywne i nie do końca prawdziwe (coś może się takiej postaci wydawać, ale nie być prawdą). Do tego w komentarzach i na pw daję dodatkowe informacje, już w zwięzłej i konkretnej formie. W postach nie dotykam się postaci graczy ani trochę (by nie było że pokierowałem postacią inaczej niż chciał gracz), to wasze zadanie. Tworzenie i kontrola nad pomniejszymi NPC dozwolone. W poprzedniej sesji taki system się sprawdza, myślę że i tutaj da radę. Wyjdzie w praniu

Przepraszam za małe opóźnienie, pierwszy post pojawi się dzisiaj wieczorem.

Udanej zabawy
 
Halfdan jest offline