Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2005, 22:54   #10
Sayane

Sayane's Avatar

Reputacja: 7136 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Solinarius
Także nie przepadam za ebookami.Kiedyś miałem chrapke na kilka pozycji jednak kiedy zacząłem czytać jedną z nich stwierdziłem że to nie dla mnie.Czytanie książek z kompa to masochizm.
moze masochizm a moze po prostu nie jestesmy prawdziwymi maniakami, zeby sie poswiecic dla niewydanych jeszcze u nas ksiazek Chociaz ktos tu - nie powiem kto, bo nie bede robic reklamy - tlumaczy na pl Dragonlance, jedna ksiazka juz wyszla a druga w druku niedlugo chyba, wiec nie bedziemy musieli sie meczyc

"Wojna" wyszla chyba po to, zeby ukatrupic starych bohaterow i zrobic cos z ich dziecmi, ktore sie pojawily wczesniej (jakos zarabiac na zycie trzeba :/). I zeby kender miał co robic, bo by sie zaczął nudzić jeszcze i co by było

Sayane jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem