Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2015, 20:23   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Abandon All Hope: Oculus -[horror] 18+ - KOMENTARZE

Wita Was serdecznie wasz okrutny, łysy i stary MG.

Tak jak pisałem sesja będzie prowadzona w trybie 5 + 2 - 5 dni dla Was - 2 dla mnie.

Oczywiście może się zdarzyć, że coś pójdzie szybciej lub na chwilę zwolni.

Sesja nie będzie długa. 10-12 kolejek powinno zamknąć temat. jak już dojdziemy do końca, zrozumiecie dlaczego tak, a nie inaczej

Tutaj macie GG docka.

https://docs.google.com/document/d/1...-OgAiJsOU/edit

Do gadek itp. Można zaklepywać kolorki

Sesja będzie dziwna. Sami zresztą zobaczycie i mam nadzieję, że uda mi się was zaskoczyć. Chociaż pomysł nie jest jakiś super odkrywczy w takich realiach to jednak mam nadzieję, że złapiecie klimacior

Co w waszym pierwszym poście.

Po pierwsze.
Przestawcie swoich bohaterów - tak by czytający Was inni gracze, mieli pojęcie co o was wiedzą - w końcu jakiś czas spędziliście razem. To - ile w tym poście napiszecie o tym, za co siedzą wasi osadzeni, jak się zachowują, co mają na sumieniu już po uwolnieniu na gehennie określi ich pozycję w sesji, statut wśród współwięźniów.

To jedyne źródło informacji o waszych herosach, więc się postarajcie.

Po drugie.
Chcę wiedzieć, jak Wasze postacie zamierzają spędzić te dwie godziny. Co zrobią? Pójdą potrenować, przygotować sprzęt, pogadać z innymi więźniami, pomóc Szamance z blokiem numer osiem? Wasz wybór
Ja to muszę jednak wiedzieć.
tutaj macie dowolność w tworzeniu NPCów. Z kim gadacie, jeśli gadacie. Z kim idziecie do wyrka - jeśli idziecie.

Po trzecie.
Chcę, byście opisali "odcięty sektor" tak, jak go widzicie. nie przejmujcie się
potencjalną niespójnością. Ogólny obraz macie w moim poście, lecz możecie go dopełnić swoimi pomysłami, wizjami, klimatem. Wasza wolna wola w tym zakresie.

Można się też witać, uzupełniać KP i wrzucać awatarki.
Maksymalna szerokość 200 pikseli.

Pozdrawiam

I do poczytania niedługo.

termim - pięć dni - koniec tury w niedzielę 19 lipca 2015r.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 14-07-2015 o 20:31.
Armiel jest offline