Wątek: Wskrzeszenia.
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2015, 16:44   #1
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Wskrzeszenia.

Nie, nie będzie to sesja o zombie, wampirach ani jakiś nieumarłych. Chciałbym wskrzesić nie tyle samą sesję co pomysł na nią. Prowadziłem już kilka sesji, ale zawsze za bardzo starałem się stworzyć dla nich podstawy mechaniczne, że zapominałem o historii. Dlatego też chciałbym ponownie ruszyć z jednym z martwych pomysłów, ale tym razem bez mechaniki. Sam storytelling.

Oto moje propozycje na wskrzeszone sesje.


1. The Elder Scrolls - Post-Skyrim

Oparta na kultowej serii gier komputerowych The Elder Scrolls, sesja ta będzie się skupiać na wydarzeniach w Tamriel po czasach Smoczego bękarta (Dragonborn). Gracze będą mogli zagrać jako przedstawiciele jednej z 10 ras Tamriel, i przystąpić w szeregi wielu organizacji, które rządzą kontynentem. Pełna dowolność w tworzeniu postaci. Sandbox z wątkiem głównym (Quest frakcji). Zbiór solówek.

2. Mass Effect - Pre-Shepard

Oparta na innej kultowej serii gier Mass Effect, sesja ta pozwoli graczom wcielić się w obcych lub też ludzi w czasach zanim komandor Shepard został Widmem na Rady i zanim jeszcze Żniwiarze powrócili do galaktyki. Będą to czasy po Shianxi (First Contact War). Sandbox z questem głównym. Dwie drużyny. Jedna działająca na zlecenie Sojuszu ludzi, druga ekspedycja Rady.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 15-07-2015 o 16:50.
Baird jest offline