Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2015, 12:31   #1
Evil_Maniak
 
Evil_Maniak's Avatar
 
Reputacja: 1 Evil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputacjęEvil_Maniak ma wspaniałą reputację
Stylizowane przerywniki

Otrzymałem taką oto wiadomość od Fyrskara:

Cytat:
Przejdę jednak do sprawy, dla której napisałem tę wiadomość - zaraz zaczynam prowadzić nową sesję i w postach moich znaleźć się muszą także stylizowane przerywniki. Ale, że klasyczny, pierwszoedycyjny przerywnik, nieco już mnie znużył, zainteresowałem się używanym przez Ciebie - również na modłę Ied., ale w pewnym stopniu świeżym, nadającym postom interesując wygląd.

Głupio to zabrzmi, ale czy mogę go użyć?
Oczywiście, że się zgodziłem i muszę mu przyznać rację. Ten jeden konkretny się nieco przejadł. Korzystając z nadmiaru czasu w pracy (!) pobawiłem się nieco z GIMPem i wyciąłem wszystkie przerywniki z pierwszej książki WFRP, ku waszej uciesze. Jednakże nie spocznę na laurach, będę wycinał coraz to kolejne z różniastych książek, przykładowo kolejnym tytułem jest podręcznik główny do Neuroshimy 1.5. Poza obrazkami wrzuconymi na imageshack będzie też link do folderu na moim dysku, tam znajdziecie GIMPowe pliki *.xcf, w razie gdyby ktoś chciał coś wyedytować.

Mam nadzieję, że komuś się przyda i będziecie z tego korzystać w swoich sesjach.

WFRP ed.1 - stylizowane przerywniki

link do dysku: https://drive.google.com/folderview?...Wc&usp=sharing

Link do albumu na Photobucket










***









***


Znak Imperium


Znak Imperatora


Altdorf


Marienburg


Middenheim


Nuln

 

Ostatnio edytowane przez Evil_Maniak : 25-01-2016 o 12:51. Powód: zmiana image hostingu
Evil_Maniak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem