Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-07-2015, 10:17   #8
chrysletY
 
chrysletY's Avatar
 
Reputacja: 1 chrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodze
Oczywiście wczoraj była burza, i chwiejne łącze złapało dopiero przed godziną.
Wprawki do waszych mocy pójdą na PW dzisiaj.

@no_to_ten - ej, nie miej takiego podejścia Oczywiście, że profil psychologiczny twojego bohatera stawia go w czołówce grupy podwyższonego ryzyka, ale to jeszcze o niczym nie przesądza

Czekam na reszę "hejołów"

EDIT:

@Szarlej - moc mocy nierówna, choć jak mówiłem - wszyscy dostaniecie wprawki i jestem przez cały weekend otwarty na propozycje

W sumie, to poczekam z pierwszym postem aż wszyscy potwierdzą swój udział, a czekam do końca weekendu. Każdemu bowiem chcę zrobić małe ale smaczne, kilkunastolinijkowe 'preludium' z jakąś zahaczką (wiecie, ktoś tam więcej zobaczył w śnionym przez was wszystkich śnie, ktoś dostał dziwną wiadomość ostrzegającą przed deElectris itd) i byłoby ekstremalnie głupio, gdyby okazało się, że muszę edytować otwierający post, bo komuś się odwidziało granie
 
__________________
She bruises coughs, she splutters pistol shots
But hold her down with soggy clothes and breezeblocks

Ostatnio edytowane przez chrysletY : 18-07-2015 o 11:27.
chrysletY jest offline