Wątek: Warhamer 40.000
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2015, 22:48   #2
Komiko
 
Komiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Komiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetnyKomiko jest po prostu świetny
Zagłosowałem na opcję nr 2. Aczkolwiek byłbym skłonny również zagłosować na opcję nr 3, w końcu to cywilizacyjnie podobny okres. Niestety da się zaznaczyć tylko jedną opcję Z tym, że mam kilka "ale", odnośnie opcji nr 3.

Niechętnie grałbym w sesję z elementami PVP. Wolę PVP w sieciowych shooterach, czy RTS'ach, niekoniecznie na forum. Po prostu czasami szkoda uśmiercać współgraczowi postać nad której tworzeniem się natrudził, itp. Wolałbym współpracować z innymi graczami niż utrudniać, czy nawet w przypadku zabicia postaci kończyć im rozgrywkę Zakładając, że byłyby to czasy Herezji Horusa, i tak postacie kierowane przez mistrza gry stanowiłyby spore zagrożenie. Z drugiej strony może to powodować różne fochy "zabiłeś mnie!" itd. Chętniej zagrałbym w sesję nr 3 przy założeniu, że wszyscy gracze to np. lojaliści.
 

Ostatnio edytowane przez Komiko : 19-07-2015 o 22:59.
Komiko jest offline