Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2015, 01:38   #10
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
W pierwszej kolejności proponuję znaleźć współgraczy zamiast kupować podręcznik. Niemal wszystkie które ja kupiłem kurzą się na półce, ponieważ chciałem je mieć, ale nikt ze znajomych nie podziela zainteresowania.

Jeżeli jednak chcesz prowadzić i mniej więcej wiesz kogo zaprosiłbyś do gry, to nie jest takim złym pomysłem przełamać pierwsze lody i zaopatrzyć się w system, żeby mieć z czym wyjść do ludzi. Ja zaczynałem na kserach pierwszej edycji Warhammera w czasach podstawówki, ale to inne realia, dzisiaj po prostu kupiłbym podręcznik. Te wszystkie obrazki działają na wyobraźnię i budują przedsesyjny hype, a już szczególnie dobry jest w tym właśnie Warhammer ze swoją listą profesji - na rpg'owych lajków działa jak lep na muchy.

Warhammer to świetny i przystępny system, ale trudny do kupienia, jeżeli nie chce się przepłacać na aukcjach internetowych. Wystarczy podręcznik podstawowy, ewentualnie polecę Bestiariusz Starego Świata, Dziedzictwo Sigmara oraz Zbrojownię, trzy podręcznik źródłowe poświęcone wyłącznie konkretnej tematyce, uważam je za jedne z najlepszych jakie napisano do systemów rpg.
 
Ogryzek Szatana jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem