Wątek: Warhamer 40.000
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2015, 17:23   #4
kronikarz1981
 
kronikarz1981's Avatar
 
Reputacja: 1 kronikarz1981 nie jest za bardzo znany
Jako iż jestem szczęśliwym posiadaczem wszystkich ENG książek, traktujących o czasach Herezji Horusa, do tego dochodzi pięć pierwszych tomów sagi wydanych w języku Polskim (Nie zanosi się niestety na większą ich ilość, a szkoda bo saga jest naprawdę zacna)


Jako iż z ENG u mnie słabo, żeby nie powiedzieć że nawet kiepsko. Całą swą wiedzę o uniwersum opieram, na wydanych w ojczystym języku tomach Sagi. A także na co nie powinno dziwić, polskich tłumaczeniach figurkowego WH40k, zawarta w nich wiedz ogromnie wzbogaciła, skromną wiedzę na temat Herezji Horusa zawartą w pierwszych tomach Sagi.


Do rzeczy panowie/panie.


Jako iż jest to moja pierwsza sesja na tym forum, chciał bym zaproponować graczom uczestnictwo w przełomowym dla Herezji Horusa momencie. Znający dość dobrze świat WH40k, wiedzą zapewne już o czym myślę


Mowa mianowicie o bitwie o Isstvan 5, ogromna bitwa z władającymi systemem Ksenosami. A także co bardziej znamienne, zdradziecki cios, zadany przez wierne Horusowi Mistrzowi Wojny legiony Astartes w plecy wiernym Imperatorowi Legionom. Siedem Legionów Astartes, 70 tyś SM mówi samo za siebie jak sądzę i dobitnie pokazuje czego możecie się spodziewać po sesji.

Jako że nic nie jest zawsze tym co się wydaję, nie zamierzam ograniczać graczy wyborem tych Złych lub Dobrych Legionów. Nie wielu pewnie o tym wie, ale cześć z wiernych Horusowi Legionistów, została poświęcona czytaj wysłana z premedytacją na śmierć. Nie zgadzający się z zdaniem Mistrza Wojny Kapitanowie Legionów wraz z towarzyszącymi im Astartes, posłani zostali w pierwszym rzucie..... (reszty dowiecie się w trakcie ewentualnej sesji)


Czego możecie się spodziewać:

1.Czysty Storeling, żadnych cyferek czy umiejętności.
2.Brak G-Doca (nie cierpię cholerstwa, gracze jeśli będą chcieli mogą sobie używać)
3.Bitwy o epickich rozmiarach
4.Nie wszystko jest tym co się wydaje:
- Pomoc z niespodziewanej strony
- Zdradziecki strzał w plecy od przyjaciela
- Pojazdy wojskowe (Tytany Mechanicum, Drenoty itp)
- Dla samobójców pojedynek z jednym z dwóch Patryjarchów (Poszukiwani chętni !!!)

Dostępne Legiony:

1. Synowie Horusa (Horus Mistrz Wojny)
2. Dzieci Imperatora (Fulgrim)
3. Pożeracze Światów (Angrom)
4. Gwardia Śmierci (Moration)
5. Salamandry (Volcan)
6. Krucza Gwardia (Corax)
7. Żelazne Dłonie (Ferrus Man)


Proszę o ewentualne pytania, i zapraszam do dyskusji:
 

Ostatnio edytowane przez kronikarz1981 : 20-07-2015 o 18:23.
kronikarz1981 jest offline