Wątek: Diabelskie Nici
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2007, 08:50   #5
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
narazie nie ocenię pozwole sobie tylko napisać co mi się nasuwa.
Styl niezły, ale :
"Pożegnał się ze wszystkimi i wyszedł. Nie chciał się spóźnić. Widział czym to groziło. Ruszył w kierunku Wielkiej Sali. Tam podszedł do strażnika." - może jestem dziwny ale jak to czytałem wydało mi sie że ta wielka sala jest tuż za drzwiami knajpy. Wystarczyło by chyba napisać ruszył przez miasto ku Wielkiej Sali. Tak mi sie widzi.
Pomysł: o i tu jest problem - jeśli sam to wykombinowałeś to masz wielkiego plusa, lecz jeśli czytałeś Kossakowską (Obrońcy królestwa, Siewca Wiatru) [a zalatuje mi nią tu na każdym kroku, szczególnie gdy zwracają sie do Lucyfera vel - Luciu] to jest to dla mnie tylko opowiadanie fanowskie bazujące na świecie już znanym, więc o pomyśle na świat mowy tu niema. Co do pomysłu fabularnego - fabułą krótka , fajnie sie czyta jest zabawnie, tylko nie wiem czemu oprowadzka po kręgach piekła miała by zadecydować o funkcji Piekielnego Lorda ? Chyba że oni sie zajmują przeprowadzaniem dusz przez wszystkie kręgi tam gdzie ich miejsce [hłe hłe i tak wszyscy trafia do 8 kręgu - Malebolgia czeka ]
Mam nadzieje że sie nie obrazisz - ćwicz warsztat bo masz talent
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem