Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2007, 11:37   #7
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał geerkoto Zobacz post
Latinen: jak sam tytuł tematu sugeruje, wystarczy jedna osoba.
No to się popisałam moją spostrzegawczością ==' Bo czytając http://lastinn.info/sesje-rpg-autors...ie-drugie.html, miałeś dwóch graczy to się zasugerowałam...
Cytat:
Napisał geerkoto Zobacz post
Imaginowanie polega na... imaginowaniu. Wszystko co sobie jesteś w stanie wyobrazić staje się elementem rzeczywistości.
Czyli jak mam w torbie zeszyt i ołówek to mogę z tego zrobić i tarczę i lancę, tak? Pytałam, bo może są jakieś ograniczenia (oprócz niedomagającej wyobraźni, ale na to raczej nie cierpię )...
Cytat:
Napisał geerkoto Zobacz post
Nikt nie prowadził badań nad dziedziczością, możliwe więc, żę jest, jednak zbyt wielu nieujawnionych ludzi będących formą dojrzałą (imago), sprawia, żę badania te skazane są na porażkę...
A szkoda, wyniki mogłby by być zaskakujące
Cytat:
Napisał geerkoto Zobacz post
Co zaś się tyczy PBeMienia,, to nie jestem może wielkim znawcą, ale uważam, że mogę skreślić zarys tej idei (jakże to górnolotnie napisałem).
PBeM to interaktywna mikropowieść, w której gracz może stać się tworcą algorytmów, może planować rozwój akcji, może też włączyć się aktywnie w narrację.
Osobiście preferuję grać pisząc w czasie teraźniejszym, nawiązując do przeszłości, snując plany w przyszłym (tworząc algorytmy postępowania dla Mistrza), nie pakując się do głównej narracji, jedynie rozwijając postać.
Dziękuję uniżenie (dyga)! Jakie trzeba spełniać warunki, aby zagrać?
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline