Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2005, 02:35   #12
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
2) Dobra, dobra, tyle że psychotronika stała się bodajże w 2001 roku oficjalną dziedziną nauki. Tak, została zatwierdzona. Jeśli to ci nie starczy, to co powiesz na: firmy w Ameryce przekazujące informacje zdobyte poprzez RV (zdalne patrzenie), korzystanie z amerykańskiej policji z RV, powstałą w 1957 roku WIM
ple, ple, ple...

Wiem tak można dalej, ale czy ktoś poza szanownymi AMERYKANAMI zatwierdził to jako naukę i skąd bierzesz takie dane??
Bo w kwestii debilizmów i absurdów tego kraju też mogę długie listy przytaczać...

Ponadto mam dostęp do profesjonalnych raportów z badań nad telepatią i jak czytałem ich kilkanaście tak w żadnym nic nie wyszło... ABSOLUTNIE NIC. A zasięgnowszy języka u kilku znanych mi osobiście autorytetów polskiej nauki dowiedziałem się, że jeszcze nikt nie udowodnił istnienia czegoś takiego jak telepatia, PPZ czy inne takie...

Bo napisać "Naukowy Instutyt Astrologii" nad drzwiami może każdy. W Polsce pewnien prof. psychologii został astrologiem i dalej używa tytułu prof. ... i kij że z czego innego...
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem