Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2015, 22:22   #7
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
Secundo : wybij sobie z głowy prowadzenie walki w systemie tak skomplikowanym pod tym względem jak KC. Według mnie to absolutnie nierealne. Zresztą wszystkie walki jeśli chcesz je rozgrywać zgodnie z regułami slamazarzą się w PBF strasznie, więc staraj się ograniczać ich liczbę.
Pozwolę sobie się z tym nie zgodzić. Nigdy nie ograniczałem walk w moich sesjach i z reguły rozgrywałem je mechanicznie. Wystarczy dostosować nieco mechanikę i jej przedstawienie w postach, do realiów PBF. Zamiast opisywać po turze/ruchu/co tam w danym systemie jest, potraktuj całe starcie jak całość i rozegraj w jednej, max. dwóch kolejkach, przy ważniejszych starciach. Wymaga to do graczy, nieco szerszego opisania tego co robią/mają zamiar zrobić i taktyki ("to ja go tnę" tu nie wystarczy raczej), ale IMO daje w miarę niezłe efekty i nie ślimaczy się.

Komtur grał u mnie parę razy, może potwierdzić. Względnie stwierdzić, że bredzę jak potłuczony
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline