Wątek: Propozycje 2015
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2015, 22:56   #10
Anonim
 
Anonim's Avatar
 
Dzięki wszystkim za komentarze, uwzględnie je przy zakładaniu tematu rekrutacji. Aktualnie zupełnie odpadł Szał Psychotyczny, ale jeszcze poczekam na dalsze głosy i komentarze zanim poodpowiadam. Takie drobne uwagi: gra "Szaleństwo" polega na tym, że gracze są czynnikiem szaleństwa w głowie jednej postaci - nie oznacza to, że odgrywają szalonego, a że ich wielość sprawia kolegialność decyzji podejmowanych przez jedną postać co może poświadczyć osobom stykającym się z tą postacią, że jest ona szalona.

Cytat:
Napisał Campo Viejo Zobacz post
2. Chyba najbadziej znośny koncept, choć jak na alternatywę raczej utopijny.
Ale przez pół wieku jeszcze do 2001 roku było realiami odnośnie wykroczeń (aktualnie podchodzących pod "zakres spraw Sądów Rejonowych z pionów cywilnego i karnego"). więc aż tak utopijne to to nie jest. Taki eksperyment jakie gracze będą zadawać pytania, jak zareagują na odpowiedzi i jakie wyroki powydają.

Trochę inaczej niż w zwykłych grach fabularnych - tu gracze mają władzę nad tym co odkryją, jak ocenią odkrycia i co zadecydują w związku z posiadanymi informacjami, natomiast nie wpływają na bieg wydarzeń będących stanami faktycznymi, bo te są przeszłe i już zapisane.
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Osobiście lubię takie klimaty, ale prowadzenie jest bardzo trudne i wymaga dużej dojrzałości i żelaznej precyzji od MG, oraz dojrzałości od graczy. Bo inaczej wszystko idzie w groteskę i nastrój pryska.
Wiem. Rozumiem.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 18-08-2015 o 23:02.
Anonim jest offline