Wątek: Propozycje 2015
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2015, 23:53   #11
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Ale przez pół wieku jeszcze do 2001 roku było realiami odnośnie wykroczeń (aktualnie podchodzących pod "zakres spraw Sądów Rejonowych z pionów cywilnego i karnego"). więc aż tak utopijne to to nie jest. Taki eksperyment jakie gracze będą zadawać pytania, jak zareagują na odpowiedzi i jakie wyroki powydają.
No ale to były kolegia, a nie sądowe ławy przysięgłych. Dlatego tak napiałem, komunistyczne=utopijne. Jakby to miało się dziać w realiach alternatywnych takiego durnego systemu jak właśnie komunizm, że naród poszedł w jakimś dziwnym kierunku, to spoko, ale w "normalnej" demokracji, to raczej kiepsko to widzę i to chciałem przez to napisać. To tylko mój punkt widzenia.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline