Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2015, 19:39   #7
chrysletY
 
chrysletY's Avatar
 
Reputacja: 1 chrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodzechrysletY jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
O to. Dokładnie. Chcesz prowadzić, zdobądź trochę reputacji jako gracz, albo po prostu jako user forum
E tam. Ja zaryzykowałem i dałem radę rozpocząć sesję, więc nikogo bym nie zniechęcał Liczy się pomysł i zaparcie nic więcej. Poza tym niektórzy po prostu wolą prowadzić niż grać. Dobry mistrz gry wcale nie musi być dobrym graczem

Najlepiej, Niepozorny, jeśli napiszesz coś więcej o postaciach graczy - czy będzie dużo akcji czy eksploracji, czy to będzie typowy trip aby odzyskać tego dzieciaka czy ma się to potem pokomplikować itp. Ściągniesz do siebie graczy przede wszystkim dając jakieś zajawki, zahaczki

Ja chętnie bym się zgłosił, jednak właśnie chciałbym więcej wiedzieć o tak jakby preferowanych przez ciebie postaciach.
 
__________________
She bruises coughs, she splutters pistol shots
But hold her down with soggy clothes and breezeblocks
chrysletY jest offline