Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2015, 20:56   #4
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Witka!

Cytat:
porzucił nas w nieco oschłym stylu
Coś więcej wiadomo o VIXie? Komuś udało się z nim skontaktować?

Biorąc pod uwagę wcześniejsze kombinacje VIXa, żeby napisany przez niego post ktoś inny wrzucił na LI (w czasie, kiedy ten nie mógł), jakoś nie chce mi się wierzyć w zwykłe porzucenie sesji i tego forum. On dla tej sesji zrezygnował z kilku, w których grał wcześniej. Poświęcał kupę czasu na śledzenie doca i nie przypominam sobie, żeby zawalał terminy. Nic nie stało na przeszkodzie, żeby poinformował graczy, że musi zająć się czymś innym (biznes, rodzina itepe) i myślę, że każdy by to zrozumiał. Podsumowując - to nie w jego stylu.

Dlatego nie chcę być czarnowidzem, ale mam niefajne przeczucie co do tego jego wyjazdu, który zapowiadał na początku roku. W końcu statystyki wypadków skądś się biorą... tfu! tfu!

Wracając do propozycji poprowadzenia Sagi lub innej sesji - przyznam, że od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie poprowadzenie czegoś na LI (warmłotek), ale za cholerę nie mogę znaleźć czasu na taki luksus. Nie lubię robić czegoś na pół gwizdka i nie zamierzam podejmować się zadania, gdy nie jestem pewien, czy dam radę. Może kiedy zakończą się sesje, w których biorę udział i nic innego mi nie wypadnie, to coś tam wysmażę. Ale to nie wcześniej, niż za kilka miesięcy i bez gwarancji, że w ogóle...
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline