Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2015, 06:04   #1
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
[Neuroshima] Eden - Wiosenna Wyspa Skarbów - komenty

Siemka


- Witam Wszystkich Graczy i ich wyjątkowych hirołsów którym przyjdzie się zmierzyć przeciwnościami Pustkowi i nie tylko.

- Chciałbym pogratulować każdemu przebrnięcia przez etap projektowania i tworzenia BG. Każdy kto przez to przebrnął ma się czym cieszyć bo czasem naprawdę nie było łatwo ale dalismy radę no nie?



Ok, to czas na ogłoszenia na dzielni...

- Pozwoliłem sobie pozmieniać Wam tytuły waszych arkuszy KP na jednolity standard dla własnej wygody i jak wspomniałem o tym w rekrucie. Trochę Was jest a i trochę tych arkuszy u siebie mam więc tak mi wygodniej.

- Podaję tu linka do służbowego doc'a. Chwilowo jest tam brudnopis wstępu wspólnego dla raczej wszystkich ale docelowo mam nadzieję go przerobić na ściągę z gry. Co wyjdzie z tego w grze to zobaczymy.

- Jak coś jeszcze później mi się uroi tu popisać to dopiszę. Na razie myślę, że starczy.

- I udanej zabawy Wam i sobie życzę. No i powodzenia!



- Co do udziału Graczy i ich BG to wygląda to następująco:

- Lemi - Nico DuClare - szwendacz, ranger.
- Zombi - Alice Savage - lekarz, gadacz.
- No to ten - David Brennan - maszynołowca i strzelec.
- Zuzu - Julia Faust - cwaniak, gadacz.
- Adi - Gordon Walker - maszynołowca i saper.
- Psionik - Schooter - fajter i strzelec.
- Merill - Nataniel "Lynx" Wood - sajper i strzelec.
- Sunelica - Tina Winchester - szwendacz i ranger.
- Okaryna - Whitney Winchester - monter i zszywacz.
- Ehran - Bosede "Baba" Kafu - skradacz i fajter.
- Carloss - Will z Vegas - cwaniak i gadacz.


- Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem

- Na wstępie bym tu prosił by każdy z Graczy opisał jakoś swojego hiroła tu w komentach. Ot powiedzmy ogólnie wygląd i ekwipunek zewnętrzny tudzież pierwsze wrażenie. To tak i dla mnie i dla Was i dla reszty Graczy.


-A tu przeklejam namiar do służbowego doc'a w którym odbywać się będą jakies sesyjne ustalenia, gadki, deklaracie itd. Niech każdy sobie zaklepie jakiś oddzielny kolor. I jakby ktoś nie miał doświadczenia w doc wspomnę, że po przeklejeniu tekstu na forum kolory znikają więc naprawdę pomocne jest by przy każdej wypowiedzi/odzywce zaznaczyć która postać to mówi. A jakby co to pytać No a tu jest link do tego doc'a: https://docs.google.com/document/d/1...hSOguxmAU/edit

- Tu zaś jest link do ściągi wydarzeń tego co się działo do tej pory w poprzednich częściach: https://docs.google.com/document/d/1...S4fTt_W7g/edit


- A tu jest link do nowego służbowego doc (od 40-tej tury): @Nowy doc

- Tu daje linka do nowego doc: https://docs.google.com/document/d/1...9MvesTPBg/edit
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 20-07-2016 o 01:29.
Pipboy79 jest offline