Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2015, 14:32   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Często się uśmiecha i za dużo gada.
- A na to to akurat ma wielu świadków jakby co



Cytat:
Dostałam się! Dziękuję MG za szansę i przyjecie świeżynki bez doświadczenia z systemem i obycia z forum. Postaram się nie nadużyć tego kredytu zaufania.
Powodzenia i masy dobrej zabawy dla wszystkich!
- Świeżynka a bio i KP zrobione jak u obpykanego erpegowca Well done.



Cytat:
lubi zadzierać nosa.
- Mhm... A nie lepiej brzmi "lansować na dzielni"?



Cytat:
Cześć wszystkim.
- Witamy na pokładzie


@Wszyscy

- W sumie rekruta się skończyła ale prawie do końca sprawdzałem i obgadywałem z Wami KP i okolice. A rano trzeba było iść do roboty to nie zdążyłem rozpisać wszystkiego.

- W każdym razie jak mamy komplet No i teraz jak już wiadomo kto i kim zagra może mi jeszcze trochę zejść by to wszystko poukładać w ostateczną wersję. Przypuszczam, że ok tygodnia.

- Na razie zamieściłem sesję choć postu jeszcze nie ma. Jest jednak panel sesyjny więc można wrzucać swoje avki. Te przyciąć bym prosił do standardowych okolic 200 x 200 by jakoś każdy się w swojej szufladce mieścił.

- Generalnie jak ktoś coś ma do pogadania czy spytania to pytać. W końcu RPGi to ponoć głównie wspólne rozmowy podczas przeżywania wspólnych przygód no nie?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline