Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2015, 19:07   #16
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
@MG wyjeżdżam dzisiaj w delegację na 3 dni. Postaram się być wieczorami, ale nie wiem jak będzie z internetem, więc najpóźniej odpiszę w czwartek jakby cokolwiek się działo.
- Ok, dzięki za info. Sesja do tego czasu raczej nie ruszy i raczej zejdzie na róznorakich przygotowaniach do niej.



@Wszyscy

- Mua pouzupełniał Wam KP w panelu sesyjnym. Pozerkać, posprawdzać czy choć z grubsza się zgadza.

- Ze sprzętem nie wypisywałem detali z zestawu startowego, nie tylko ubrań ale też np. manierek czy cóś.

- U BG z różnorakimi bazami i miejscówami najczęściej w ogóle pominąłem dział ze sprzętem bo u nich jest właściwie ważne co biorą ze sobą wychodząc z niej więc jest to bardzo zmienne.

- Dość istotną rolę przywiązuję do tego co BG ma przy sobie w danej chwili. Po części ze względu na obciążenie. Dlatego tu czy tam powypisywałem ile jaki sprzęcior waży a wszyscy powinniście mieć przy zestawie startowym, że ma on 15 kg. Orientacyjnie to 1 pkt Panc = 1 kg (łatwo liczyć), większość broni krótkiej to ok 1 kg, a przeciętna br. długa to ok 3 - 4 kg. Czyli jak ktoś łazi z tym wszystkim i z plecakiem raczej z miejsca jest od razu przeciążony i ma mod do wszelakiej mobilności, walki i takich tam. A to bez takich ciekawostek jak róznorakie zestawy, zapasowe spluwy i ammo i tego typu sprawy. Ktoś się upiera biegać czy jeszcze walczyć z tym wszystkim nie zabraniam w ogóle. Ale niech nie płacze mi potem, że ma ileśtam mod za obciążenie.

- Większość z Waszych hirołów ma zapasowe ammo i ma wykupione zapasowe magi. W rozpisce "pochowałem" te dokupne ammo w te dokupne magi więc te zapasowe są pełne a te co są rozpisane są luzem.

- Jeśli nikt nie dokupował prochów na Chorobę czy prowiantu to nie ma go wymienionych bo jest w zestawie startowym. Dopiero jak ktoś dokupił coś z tego to ma wyszczególnione coś w stylu: lek x10 (7+3)

- Pozmieniałem nazwy niektórych umsów czy pakietów. Np. pakiet podręcznikowy Br. Strzelecka zmieniłem na Br. Palna albo Pistolety na Br.Krótka. Układ jednak powinien pozostać taki sam i umsy mają tyle co wykupiliście.

- Rozpisałem też postawową mechologię jak tempo poruszania się czy zasięg rzutu czymśtam w miarę lekkim bo jest inszy w "Ołowiu" niż podstawce. I w nawiązaniu do jw wymienionego akapitu o sprzęcie orientacyjnie popisałem jak się czują Wasze postacie z jakim obciążeniem.

- Jeśli coś się nie zgadza czy coś nie jasne to pytać. Popaczam co da się z tym zrobić.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline