Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2007, 01:34   #1
Servin
 
Reputacja: 1 Servin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skał
[D&D 3,5e] Piasek w trybikach <<zamknięte>>

Wody... wody... wody...!!! To chyba pierwsza mantra, której powtarzanie przynosi efekty... No może nie są to efekty, które sobie wymarzyłaś/eś, wszak napić się życiodajnego płynu to nie daje, to w zamian trzyma Cię przy życiu. Ale z drugiej strony co to za życie...?

Jesteś skuty mocnym łańcuchem i podążasz za wielbłądem, który co jakiś czas zostawia Ci przeszkody do ominięcia. Pot zalewa Ciebie całą/ego. Z twojego ekwipunku zostało już tylko wspomnienie... Wszystko zabrane, a Ty marzysz, żeby ten kuper wielbłąda szybciej machał swoim prowizorycznym wachlarzem, potocznie ogonem zwanym. Słońce jest wysoko, więc podejrzewasz że jest koło południa. Dokąd idziesz? Nie wiadomo. Czy przeżyjesz? nie wiadomo. Czy dostaniesz pić? Tego też nie wiesz, ale marzy Ci się krwisty kompot z wnętrznościami tego co na wielbłądzie jedzie... lub kogoś z jego eskorty poganiającego Cię krwistym już batem!

Zostałeś uwięziony przez handlarza niewolników. W tej chwili zmierzasz na targ niewolników do miasta, którego nazwy nie zdążyłaś/eś zapamiętać. W chwili pojmania miałaś/eś co innego do roboty, niż nauka geografii. Chcesz przeżyć przygodę swojego życia? Najpierw przeżyj męke przez pustynię. A to wymaga starań...

Tak w lekkim i nieco reklamowym skrócie wygląda wstęp do przygody mojego autorstwa. Szczegóły? Proszę bardzo:

Graczy potrzebnych: 6
Poziom postaci: 3-ci, możliwe że kampania pociągnie się do epickiej opowieści. Zależy od zainteresowania.
Atrybuty: 32 punkty do wydania, lub losowanie przez MG. Jeśli to drugie, to masz swobodę alokacji samych wyników losowania. Wtedy PW proszę w tej sprawie.
Rasy: Najchętniej podstawowe. Ale jeśli masz ambicję na inną rasę, to zobaczymy co da się zrobić Psiony - bez negocjacji - odpadają
Profesje: Dowolne. Posiadam sporo książek, ale sporo jest niestety w języku angielskim. Dlatego prosiłbym i źródło. TYLKO KSIĄŻKI.
Charakter: Dowolny. Tak, może być i zły.
Przedmioty i złoto: Nie ma.
System RPG: 3,5e D&D (świat konstrukcji własnej), klimat... bardzo pustynny.
Warunki przyjęcia do sesji: Odpowiedz na pytanie - jak Cię pojmano? (Pole do popisu, a temat dowolny - kim wcześniej byłeś, czy masz rodzinę, co robiłeś...). Chciałbym tło postaci, a także historię pojmania.
Sposób prowadzenia sesji: Play-by-Post, czyli standardzik forumowy. 1-2/2 dni zostawiamy post.
Proporcje przygody: 80% Role-playing, 20% walka. Na pewno odgrywanie postaci, będzie dobrą inwestycją. RP ponad mechanizm. Nawet kosztem dobra drużyny. Jednak bez skrajności z tym ostatnim...

Inne:

Sposób rzucania kostkami: Proste. Za każdym razem gdy poproszę o rzut kostką, oznacza to że musisz drogi Graczy wybrać sobie liczbę od 1 do 20. I tak aż wszyscy, których o to poproszę zrobią tak samo. Wtedy odsłonię wszystkie 20 rzutów z losowego generatora.

Karty postaci: Najchętniej w wersji elektronicznej. Jeśli nie znasz linka, mogę Cię poratować angielską wersją.

Płeć mi odmienna: Czyli Panie... Jeśli takie się trafią, proszę o poinformowanie mnie. I czy wyrażają zgodę na pisanie tekstu w męskiej formie... Jeśli nie - dostosuje się.

Koniec rekrutacji: Za tydzień w niedzielę. 22 Kwietnia.

Planowana nieobecność: 14 Maja do czasu nieokreślonego. Akurat będę miał przeprowadzkę i nie wiem kiedy znów się podłączę. Więc proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Nieobecność gracza: Masz w planach zniknąć? Daj znać - oszczędzi nam nerwów, a Tobie zachowa miejsce w grze.

Aha no i wszyscy, którzy się zgłosicie, jesteście przyjęci. Bardziej przyjęci będą Ci, którzy podróż przeżyją

Czy o czymś zapomniałem?!? Jacyś chętni?
 
__________________
Drogi Moderatorze, zanim mnie zmoderujesz mojego posta, przeczytaj proszę prawo prasowe: TU dostępne...

Ostatnio edytowane przez Servin : 23-04-2007 o 01:12.
Servin jest offline