Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2007, 10:51   #3
Servin
 
Reputacja: 1 Servin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skałServin jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Napisał Odyseja Zobacz post
Mam takie pytanie, czy trzeba mieć podręczniki i czy trzeba znać D&D? "Karty w wersji elektronicznej" co to dokładniej znaczy? Ja DnD znam tyle, co ze strony Dungeons & Dragons - POLTERGEIST i www.zielonawieza.pl . Czy to wystarczy?
Nie, nie trzeba mieć podręczników. Podręczniki są potrzebne głównie przy tworzeniu postaci i ew. dalszym jej rozwoju, natomiast wszystkie mechaniki gry, w razie niejasności, postaram się wyjaśniać na bieżąco. Jeśli ktoś zna nieco angielskiego, a nie ma książek to może skorzystać z SRD 3,5 z tej strony i też będzie dobrze:

System Reference Document v3.5

Natomiast przez kartę postaci w wersji elektronicznej, najchetniej widziałbym w czymś takim jak poniżej:

Andara (Readonly)

To jest przykład jednej z moich postaci. Dużo gram po angielsku, stąd wszystko mam w tym języku. Ale w innej formie też przyjmę. To tylko moje widzimisię które chciałbym...

Odnośnik do elektronicznej karty:

RPG Web Profiler :: Index - News
 
__________________
Drogi Moderatorze, zanim mnie zmoderujesz mojego posta, przeczytaj proszę prawo prasowe: TU dostępne...
Servin jest offline