Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2007, 15:24   #2
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 190 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Imię, nazwisko i ksywę: Lavi Nyla "Świr"
Wiek: 25
Wygląd: łysy, umięśniony koleś około 175 cm, waży 70 kg. Ubrany najczęściej w spodnie moro, białą koszulkę na ramiączkach i granatową kurtkę z utarganymi rękawami. Przy boku nosi Berret'e na krótki dystans, z tyłu za paskiem nóż przypominający maczete a na plecach snajperke WA 2001. Ma hełm ale nie lubi go zakładać nosi go najczęściej zawieszonego gdzieś przy boku.
Specjalizacje: Snajper
Umiejętności:
- Karabiny Snajperskie 6
- Pistolety 3
- Broń Biała 3
- Sztuka Przetrwania 4
- Wojskowa Capoiera 5
- Maskowanie 5
Charakter: spokojny, opanowany, czasami czeka 10 minut by oddać perfekecyjny strzał w czułko ;] lub inne dogodne miejsce, nie boi sie zginąć, boi sie natomiast że zginie w banalny sposób nie przysługując sie nikomu.
Historia: Pochodzi z północnej Irlandii, gdzie wraz z jego ojcem był leśniczym to właśnie tam tak nauczył sie strzelać z broni dystansowej. Gdy nadeszła wojna wcielono go do wojska gdzie wykazał sie niezwykłą celnością i pokierowano go na zawodowego snajpera, odbył pół roczną służbę i wysłano go na front gdzie wykazał sie celnością i zaradnością w miarę postępu w wojsku przydzielono go jako wsparcie do potyczki w Normandii.
 

Ostatnio edytowane przez Lavi : 13-04-2007 o 21:45.
Lavi jest offline