Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2015, 17:48   #7
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
@Eryk To już mój problem

Cytat:
Napisał Eldenir Zobacz post
Mam w głowie kilka pytań i wylewam je bezpośrednio z głowy więc mogą być trochę chaotyczne nad czym ubolewam:

Poziom wiary oznacza wiarę ludzi w przywódcę, w jego bezbłędność i potęgę czy wiary typowo religijnej?

Jeśli tak to czy mając najwyższy poziom wiary można sprowadzić potężną krucjatę na sąsiadujące "niewierne" księstwa, licząc że pomniejsza szlachta opłaci uzbrojenie potężnych krzyżowców?

Jestem niemal kompletnie zielony w tym uniwersum(dawno nie grałem nawet W HoM&M 3, to znaczy nie wiem czy Sylvani/Sylvanie lubią się z Imperium Gryfów czy nie) i czy ewentualny sojusz z inną rasą, która niekoniecznie jest lubiana przez ludność księstwa nie osłabi pozycji władcy w jego księstwie?

Jedna tura = X dni/tygodni/miesięcy ingame. Ile wynosi X? Czy będzie to stała liczba czy zależąca od tego co się dzieje?

W jaki sposób stan cechy "dowodzenie" może się obniżyć?(proszę o prosty przykład, żebym sobie to zakodował we łbie )

To na tyle jak na razie!
1. Poziom wiary oznacza poziom wiary w Elratha.
2. Teoretycznie tak, jak w praktyce będzie to wyglądać zależy od różnych czynników.
3. Lubią się.. ale powinieneś wiedzieć że świat Ashan nie jest związany z tymi pierwszymi heroesami, a tymi najnowszymi.
3. Raczej zależąca.
4. To znaczy zależy w jakim sensie. Gdy bierzesz jedną jednostkę do armi to np. zapełnia ci się jedno "okienko" (czyli np. 1/5). Jeśli ta jednostka umrze, albo odejdzie zwolni się (0/5), ale dowodzenie samo w sobie nigdy nie zmaleje.
5. Wiem że nie było piątego pytania, ale chciałem powiedzieć że czasem przyjdzie nam korzystać z docka

Zaklęcia pojawią się gdy ktoś jeszcze coś tu napisze bo nie można pisać postu pod postem, a jak zedytuje, to nie będziecie widzieć.
 
Sesjator jest offline