Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2015, 11:38   #3
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Ardel Zobacz post
Hmm... Brzmi to ciekawie, lecz całkiem nie znam świata. Jak bardzo jest on "nadprzyrodzony"?
Noo... Umiarkowanie. Myślę, że znajomość świata mogłaby być dla ciebie użyteczna, ale jeśli się postarasz, powinieneś poradzić sobie bez.
Co do "nadprzyrodzoności", to wygląda to tak, że świat składa się w dużej części z morza (a raczej mórz), ląd stanowią wyspy i jeden duży kontynent Red Line, stanowiący linię wzdłuż południka, opasującą cały świat. Nie ma wielu takich magicznych sztuczek jak na przykład w Naruto, ale trochę jest - istnieją tzw. Diabelskie Owoce, które po zjedzeniu pozwalają ci na używanie pewnych mocy (zależnych od rodzaju owocu), ale zabierają ci zdolność pływania. Jest też moc haki, pozwalająca na przykład przewidywać ciosy przeciwnika (haki obserwacji), skuteczniej walczyć i zadawać mocniejsze ciosy (haki uzbrojenia), lub mrugnięciem powieki "wyłączać z gry" słabszych siłą woli przeciwników (haki dominacji).
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline