Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2015, 23:57   #3
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
nie zdażyłem się wypowiedzieć w ankiecie ale też jestem chętny na granie

mam pare przemyśleń:
- ogólnie jestem chętny!
- gramy w docu czy na forum? jeśli na tym pierwszym to muszę spasować bo nie pasuje mi gdy nadaktywni gracze są premiowani
- co ile odpis?
- mam problem ze spamiętaniem wszystkich imion drugoplanowych i nazw geograficznych, np. teraz jestem prawie na bieząco z mangną
jestem gdy sa na wyspie gdzie Domingo przejął władzę i stworzył tą ptaisą klatkę, zaraz po walkach na arenie jak ruszyli walczyć z D i jego ekipą ale za choelere nie mogę sobie przypomieć nazwy wysyp


więc będę potrzebował lekkiego przypomnienie w końcu tę magnę czytam juz 7 lat :P
akcja sesji ma się dziać po wielkie wojnie z marynarką?
po śmierci Ace'a?



na razie to tyle zaraz wrzucę tą ankietę

EDIT:
@UP
jak czytasz od początku to za nic w świecie nie czytaj moich spoilerów zwłaszcza tego drugiego!!!!111oneone

poza tym polecam bo to jedna z lepszych mang jakie miałem okazje czytać

EDIT2:
zagrałbym postacią z Logią Ziemii, wchodzi taka w grę? pytam się bo możliwe że była taka na kartach mangi ale nie przypominam sobie
MG pomoże przy wymyslaniu technik by nie były zbyt wypaśne?

i jeszcze jedno MG wiesz że taki sandbox w świecie One Piecie to bedzie wymagało od Ciebie strasznie dużych przygotowań?

EDIT 3 (ostatni):

Gatunek: -człowiek
Czy chce być kapitanem? - nie chce, ale jak nie będzie innych dobrych wg niego kandydatów to będzie chętny
Miejsce w walce: - Logia Ziemii, tanker pierwsza linia
Miejsce na statku: - Bosman! ewentualnie Nawigator


PS
"normalne" życie na statku też będziemy ogrywać? bo przydałaby się do tego dodatkowo wiedza, posiadasz taką?
 

Ostatnio edytowane przez Dnc : 16-09-2015 o 00:05.
Dnc jest offline