Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2015, 16:58   #5
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
mam pare przemyśleń:
- ogólnie jestem chętny!
- gramy w docu czy na forum? jeśli na tym pierwszym to muszę spasować bo nie pasuje mi gdy nadaktywni gracze są premiowani
- co ile odpis?
Planuję grać na forum i tylko na forum. Sesje w docu może mają pewien klimat i swobodę, ale - tutaj masz rację - często wybija się jeden, lub dwóch takich graczy, którzy są hiperaktywni i to głównie oni są odpowiedzialni za długość późniejszych wpisów. Chciałbym, żeby wszyscy udzielali się mniej więcej równomiernie, co nie oznacza oczywiście, że będzie przysługiwał tylko jeden wpis każdemu pomiędzy jednym a drugim wpisem MG. Jakoś trzeba prowadzić rozmowy.
Co ile odpis - graczy, czy mój? Chyba mój, bo graczy to w granicach rozsądku. Czasami wystarczy jeden, a czasami trzeba będzie dać kilka, żeby wyczerpać temat. Mój, jak sądzę będzie pojawiał się przynajmniej raz w tygodniu, częściej w razie potrzeby lub rzadziej, jeśli temat będzie wymagał większego przegadania pomiędzy postaciami.

Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
zagrałbym postacią z Logią Ziemii, wchodzi taka w grę? pytam się bo możliwe że była taka na kartach mangi ale nie przypominam sobie
MG pomoże przy wymyslaniu technik by nie były zbyt wypaśne?
Hmmm, wiesz... Był Caribou z logią bagienną, która wyglądała i zachowywała się jak błoto i pojawił się na Dressrosie Pica z logią kamieni. Myślę, że niewiele miejsca zostało na jakąś logię stricte ziemną, więc spróbuj może pomyśleć nad czymś innym?

Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
i jeszcze jedno MG wiesz że taki sandbox w świecie One Piecie to bedzie wymagało od Ciebie strasznie dużych przygotowań?
Spokojnie. Odrobinę zaufania. Mam trochę pomysłów na to, jak pokierować przygodą zależnie od najbardziej oczywistych decyzji graczy, ale być może okaże się, że postąpicie w jakiś sposób, którego nie przewidziałem - wtedy oczywiście będę musiał się dostosować, bo nie znoszę takiej fabuły... częściowo wolnej, która mimo że w jakiś sposób reaguje na gracza, to jednak wraca na swoje tory po krótkim czasie, jakby decyzja była nieistotna.

Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
"normalne" życie na statku też będziemy ogrywać? bo przydałaby się do tego dodatkowo wiedza, posiadasz taką?
Można i jest to fajny smaczek, na który - jak sądzę - możemy sobie pozwolić, nawet jeśli "życie na statku" nie zawsze będzie dla wszystkich realistyczne. No ale hej, Thousand Sunny była napędzana colą!

Cytat:
Napisał mr T Zobacz post
Pytanie, którego nie rozwinąłem w trakcie sondy:
Przedstawiony świat będzie tak jak w mandze, czyli wesoło z poważnymi momentami, czy będzie z tego bardziej mroczna niż przedstawiona przez Odę-sensei przygoda?
Ogólnie rzecz ujmując za mordkę, chciałbym znaleźć między mroczną powagą, a słoneczną komedią jakiś złoty środek. To znaczy, że pojawią się smaczki komediowe i typowe śmieszki (być może mniej niż u Ody-senseia, bo nie mam takiego talentu, ale zrobię co w mojej mocy) i poważne momenty w których decyzje jednego zaważą na losie wszystkich.

Cytat:
Napisał mr T Zobacz post
Pytanie drugie:
Proszę rozwinąć definicję "MG kooperatywny". Co należałoby do jego obowiązków, itp?
To MG który kooperuje ze mną. MG poboczny i zapasowy, stanowiący sztab i wsparcie dla mnie, czyli MG głównego. No i czasem wrzuci posta, kiedy będę na przykład zawalony robotą i odcięty od życia prywatnego (takie rzeczy nie zdarzają się dłużej, niż tydzień, więc przez większość czasu "drugi pilot" będzie miał czas wolny.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline