Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2015, 16:16   #7
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
dobra odpowiedzi mnie satysfakcjonują,
napisz proszę jeszcze o tych moich wątpliwościach geograficzno-chronologicznych (patrz spoilery)
Akcja sesji zaczyna się dziać na jednym z 4 Blue w tym samym momencie, w którym załoga Słomianego Kapelusza przybywa na Dressrosę, czyli wyspę we władaniu Doflamingo. Tak, to jest po śmierci Ace'a.

Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
a ja poczytam jeszscze o Logii i dam znać
owoc Ace'a jest wolny?
Nie wiem, jak daleko jesteś w serii, ale zaufaj mi - nie jest wolny.

Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
- rozumiem, że PvsP odpada ale jakis mały bunt by zmienić kapitana wchodzi w grę? wiesz nie każdy się do tego nadaje i to jest też tak, ze jaki kapitan taka załoga, on nadaje ton wszystkiemu i to jemu należy się podporządkować
Co do PvP, to powiem ci, że jest w pewnym stopniu dopuszczalne, na przykład w momencie werbowania do załogi, lub wcześniej (np Robin, lub Franky). Jeśli stwierdzicie załogą, że jakaś decyzja was dzieli, również możemy spróbować odegrać coś podobnego, jak pomiędzy Luffym a Usoppem na Water 7. Wolałbym jednak, żeby PvP było jak najmniej. Na prawdę, zapewnię wam przeciwników, bez paniki.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline