Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2015, 16:32   #9
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Vilir Zobacz post
Potwierdzam swoje zainteresowanie grą, przy czym mam kilka, a w zasadzie dwa pytania:

- Jak długich odpisów oczekujesz? Wiem że nie jest to kilka linijek, ale sądziłem, że sesja rozgrywała się będzie na google docu i opierała głównie na komunikacji i interakcji między postaciami, więc jestem trochę zaskoczony jego brakiem, i po prostu chciałbym wiedzieć jaką masz wizję gry i czego od nas wymagasz

- Gdzie będzie zaczynała się przygoda? Nie zrobiłeś fabularnego wstępu do rekrutacji, ani nie pisałaś o tym w sondzie (jeśli tak, to przepraszam), a po prostu mnie to ciekawi
Odpisów na kilka linijek nie dyskwalifikuję, bo czasami po prostu nie da się powiedzieć więcej, ale mam nadzieję, że brak doca cię nie zraził. Powiedzmy, że na około 10 zdań minimum, a jestem pewien, że każdy będzie pisał więcej. Kiedyś nie było doca i wszystkie interakcje były w miarę sesji, więc jestem przekonany, że damy radę.

Przygoda zacznie się na jednym z 4 Blue. Nie podaję konkretów, bo to, które to będzie morze uzależniłem od tego, skąd pochodzić będą postaci graczy. Jeśli jednak oczekujesz konkretów, to na 90% nie będzie to żadna z wysp kanonicznych.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline