Wątek: Dungeon World
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2015, 15:29   #21
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Spokojnie, jak przeczytałem notkę, to mi się nieco rozjaśniło. Pewnie się zaopatrzę w podręcznik choćby ze względu na porady dla Mistrzów Gry. Chciałem po prostu więcej różnic "filozoficznych" niż konkretnych rozwiązań jak te playbooki, itd. Ale to już znalazłem na Twoim blogu.

---

PS. Z ciekawości poszukałem tych memów o Last Innie w google i znalazłem tylko to na forum Poltera. Miło jednak, że zmieniłeś zdanie i tu zajrzałeś. O, i jeszcze to. Sami tworzycie te memy we własnym gronie, a później rejestrujecie się na LI i mówicie o zamemionym LI? Geniusz.

Ech, e-fundomowe Internety. Nie mogą znieść, że ktoś się dobrze bawi stronę obok.

PS2. Nazywanie mnie weteranem to przesada. Jestem tu od nieco ponad roku. Nie sądzę, żebym był reprezentatywny w jakikolwiek sposób dla całej społeczności.

---

Cytat:
Nie szanuję wyłącznie podejścia polskich fanów WFRP, którzy zniszczyli jej obraz w Polsce.
Że co?
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 18-09-2015 o 15:56.
Lord Cluttermonkey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem