Wątek: Dungeon World
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2015, 09:47   #32
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
No to w końcu wykonuje się ruch w czasie walki, czy operuje się całymi scenami? Bo teraz już wróciłeś do rozwiozadania...

Ogółem im więcej szczegółów tu czytam o tym systemie to mniej mi się podoba. Wygląda mi to na jakieś wspólne tworzenie opowiadania zamknięte w ramach rzutu kostką i z oddaleniem gracza od jego postaci (no bo operujemy scenami, jak już pisałem). Pozostanę jednak przy tradycyjnych grach fabularnych. Lepiej popisz jak wrażenia z gry w Wolsunga w temacie Wolsunga.
Cytat:
Napisał Mansfeld Zobacz post
Dobra, kolejny co odmawia łączenia ze sobą informacji (chyba to czyni specjalnie, aby ponaśmiewac się z nowego usera). Jednak Polterowicze z 2010 roku mieli rację...

Szkoda dyskusji z Lastinnowiczami
Hahahaha, czyli nie wolno mieć innej opinii niż ty i powinienem wielbić ten system, bo tobie się podoba? Ogarnij się. Ja jakoś nie wjechałem na ciebie za to, że pomimo prośby wciąż używałeś obcych dialektów o złowieszczym wydźwięku. Zadałem pytanie cóż to za różnica między rozwiązywaniem zadań, a rozwiązywaniem konfliktów - odpowiedziałeś - przyjąłem odpowiedź i wyraziłem swoje zdanie, że w takim razie DW nie jest fajne. A ty się oburzasz. Rozumiesz co robisz?

I jeszcze mi przysyłasz jakieś niegrzeczne komentarze. Pfff. To jakaś próba trollowania forum w stylu:
Bo w takim razie muszę przyznać, że udana.

Jak nie to zajrzyj do słownika i zobacz, że dyskusja polega na wymianie opinii, a nie na przedstawianiu opinii przez ciebie i zgadzaniu się z nią przez wszystkich innych.

Zresztą obruszyłeś się na moją uwagę odnośnie systemu walki, że skoro rozgrywamy walki "normalnie" to jest poprzez sterowanie ruchów postaci to gdzie jest to rozgrywanie całej sceny? Jak nie umiesz odpowiedzieć to spoko, ale nie musiałeś wybuchać szałem. Zadałem zwykłe pytanie i niespodziewałem się tutaj Hiszpańskiej Inkwizycji.

Cytat:
Napisał Mansfeld Zobacz post
Kolejny, co zachowuje się jak biały rycerzyk w obronie kolegów...

Można nie zgadzać się z moja opinią. Anonim oraz Clutterbane zaprezentowali jednak butę, ignorancję, albo przynajmniej postanowili we dwójkę ponabijać się z nowego użytkownika, kręcić z niego ironię oraz bekę. To poniżej wszelkich standardów rozmowy. Nazwanie DW "fantasy InSpectres" to albo przejaw głębokiej ignorancji, albo niepowaznego traktowania rozmówcy (jedno nie wyklucza drugiego), poniekąd nawet trollingu. A już z pewnością - postawa wspomnianych dwóch użytkowników była daleka od traktowania dyskusji (oraz dyskutantów) poważnie.

Szkoda że nie można dawać negatywnej reputacji
Dla mnie to co opisałeś z DW to "fantasy InSpectres + rozwój postaci + nie kierujemy postaciami, a scenami (chyba że reguły twierdzą inaczej np w czasie >walek<)", a ty zamiast odpowiedzieć na pytania to mnie obrażasz. Jeżeli dla ciebie zadawanie pytań i wyrażanie swojej opinii to niepoważne traktowanie rozmówcy to najlepiej zamknij się w jakimś pomieszczeniu bez kontaktu z innymi osobami i wtedy nikt z obecnych nie będzie miał innego zdania niż ty.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 19-09-2015 o 09:52.
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem