Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-10-2015, 15:47   #10
Smirrnov
 
Smirrnov's Avatar
 
Reputacja: 1 Smirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znanySmirrnov wkrótce będzie znany
Co do pytań.
ODP 1 Zróbcie sobie w panelu sesji w statystykach szablon do D&D i wklepcie staty. Tylko dla przejrzystości poproszę o pełne nazwy (mile widziane polskie chyba, że nie występują w naszym rodzimym języku) specjalnych zdolności itp..
Co do ekwipunku, wklepcie go w zakładce "szczegóły" i możecie uzupełnić sobie co tam chcecie z innych tabelek.
Odp2 Tak jak wyżej, a jeśli coś się nie zmieści to wpisać najczęściej używane. Resztę upiąć w listę i podesłać na maila. (oczywiście można upychać w panel)
Odp3Avki ogarnę własnoręcznie [w najbliższym czasie] ale jak ktoś chce się bawić to nie zabraniam.

Nie mam (jeszcze) dużego doświadczenia w estetyce tekstu więc nie bądźcie źli jeśli mi coś nie wyjdzie. I tak dużym sukcesem dla mnie było ogarnięcie wcięcia w tekście stanowiącego akapit.

Uprzedzając pytanie o geografię. Jesteście mniej więcej w Amn. Piszę mniej więcej bo nie jest to żadne z miast wymienione w Opisie Świata choć jest równie liczne. Jego pełniejszy opis dodam w następnej kolejce. No i oczywiście dwójka z was nadal (a może już) siedzi prawdopodobnie w Góromroku. Do powierzchni jest dobre kilkaset metrów, ale jednak dociera tam światło... Odpowiedzcie sobie sami "Dlaczego?".

Dziękuję za uwagę. Dobranoc.
 
__________________
Kto lubi czytać, ten dokonuje wymiany godzin nudy, które są nieuchronne w życiu, na godziny rozkoszy.
Smirrnov jest offline