Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2007, 10:43   #1
Radosław
 
Reputacja: 1 Radosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwu
[Dzikie Pola] Wzloty i Upadki w bitwie

Wiatr delikatnie smagał osadzone na krutkich masztach prostokątne żagle czajek. Niezwykle spokojne tego dnia Morze Czarne miało zostać przebyte jak zwykle w około dwie doby, kozacy i wielu ochotników w pośpiechu dokonywali ostatnich poprawek przed długim męczącym rejsem. W każdej czajce mieściło się od 50 do 70 miejsc dla dzielnych wojowników, lecz ci którym przyjdzie się z nimi spotkać nazwali by ich raczej barbarzyńcami bez czci i wiary, poganami któży palą ich świętą ziemie. To co ma się w niedługim czasie wydarzyć na długo zostanie zapamiętane w dziejach, a ci któży powrócą wezmą wielkie łupy i zyskają uznanie na Siczy.

Szanowni Panowie Bracia i Zacne Białogłowy w związku z tym że Szelest nie będzie raczej kontynułował swojej biesiady gotów jestem sam podjąć się tego wyzwania i poprowadzić własną. Prowadze i gram nie od dziś ale to mój debiut w necie, prosze więc o wyrozumiałość. Od razu na wstępie podkreślam ten jakże ważny element, żeby nikt nie miał o to do mnie jakiś pretensji.

Biesiada będzie się toczyć w roku 1606, lub coś koło tego,być może kilka lat w przód czy w tył, miejscem będzie ukraina.

Nie lubie niczego narzucać graczą więc zostawiam kwestie stworzenia postaci w ich rękach, prosze jednak Waszmości byście raczej nie wiązali się z ziemią a jednak przystali na wędrowny styl życia. nie ma obowiązku pochodzenia z ukrainy, tylko wymyślcie wątek w którym tłumaczycie swoją obecność na tym obszarze. Czekam na postacie z ciekawym życiorysem z zaznaczeniem powodów ucieczki od domu,i celami jakie prowadzą Mości Braci czy zacne Białogłowy. Gdy zwerbuje już 3-4 osobową ekipe to podam termin Biesiady. Będe się starał by była ona godna waszego uznania.

Wiele informacji znajdziecie także w rozmowach na temat rpg- Dzikie Pola

Pozdrawiam Hereczkosiej Radosław
 

Ostatnio edytowane przez Radosław : 20-04-2007 o 19:03.
Radosław jest offline