Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2015, 14:58   #20
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Zostało jeszcze 24 dni do końca akcji, a ja jestem bardzo bliski osiągnięcia planu optymistycznego Dla mnie to zaskoczenie i - co więcej - zawdzięczam je w głównej mierze właśnie LI-czom co mnie strasznie podbudowało. Dzięki Wam ludziska za to. Bardzo dziękuję

Projekt żyje własnym życiem, co mnie cieszy. Co 2-3 dni wrzucam jakąś aktualizację, coś ujawniam z fabuły powieści.

Mam też taką informację:

Jak tylko ruszy sprzedaż książki (i wysyłka dla Wspierających) na LI pojawi się.... rekrutacja dla zainteresowanych grą w świecie Upadku.

Przygoda będzie działa się pomiędzy akcją tomu I i II i - czytelnicy - będą mogli przeżyć niektóre motywy i wątki z głównej linii fabularnej

Co do wspierania Jeśli jeszcze ktoś jest zainteresowany, zachęcam. Każda, nawet najmniejsza pomoc, to dla mnie pozytywny feedback z Waszej strony i ogromny motywator do pracy nad poprawkami do kolejnych części.

Dziękuję Wam raz jeszcze z całego serducha.
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem