Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2007, 18:50   #8
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
-Witaj Wielki Władco,ulubieńcu dziewiczej Ateny i proszę wybacz swojej pokornej służce to spóźnienie - powiedziała młoda kobieta wbiegając do sali.Padła do nóg Odysa i ściągnęła hełm z pod którego wysypały się długie kruczo czarne włosy.
-Jeszcze raz proszę o wybaczenie ale jak tylko zobaczyłam tę martwą niewiastę,a ze szczytu wieży ktoś niecnie zrzucił płonącą oliwę, rzuciłam się ku schodom na nią prowadzącym.Sądziłam że jeszcze zdołam odciąć drogę temu szubrawcy.Niestety musiał on zbiec inną drogą!Królu pozwól mi odkupić moje niepowodzenie i proszę wyślij mnie razem z nimi na poszukiwanie sprawcy!Pozwól mi na chwały Ateny!Proszę-prawie wykrzyczała z siebie.Uniosła lekko głowę jej policzki płonęły.
Ośmielona spojrzeniem władcy, w którym nie dostrzegła gniewu, młoda kapłanka wstała.
-Królu zanim wyruszymy,pozwól mi zadać jedno pytanie ,ponieważ pobudzony przez Atenę umysł wciąż mi je podsuwa.Kim była kobieta z dziedzińca?Mieszkanką pałacu?Służącą?Może ktoś z tu obecnych jest w stanie zaspokoić mą rządzę wiedzy?
 

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 15-04-2007 o 20:27.
MigdaelETher jest offline