Wątek: [DC] Aftershock
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-10-2015, 14:43   #6
Orthan
 
Orthan's Avatar
 
Reputacja: 1 Orthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputacjęOrthan ma wspaniałą reputację
Jim uśmiechnął się ironicznie wkładając wykałaczkę w usta i komunikując się z wszystkimi członkami drużyny telepatycznie.
- Pozostać w obwodzie, ktoś tu kpi ze mocy Anioła Gniewu. Ja jestem Gniew Pana w mej mocy jest osądzić wszystkich niesprawiedliwych i skazać ich na ból i potępienie - tak jak runęły mury Jerycha tak oni ustąpią przede mną . Zbyt długo Pani Prezydent dopuszczała się zbrodni i zła, pora by poznał mój gniew. Musi za to zapłacić własną krwią by ma zemsta i sprawiedliwość się dopełniły. Ale najpierw sprawiedliwość i zemsta będzie czekać na tych którzy jej służą.
Następnie słysząc słowa zielonej latarni The Specter w swej prawdziwej postaci unosi się w powietrze i wokół schwytanych tworzę pierścień ognia tak by młoda zielona latarnia miał łatwiejsze zadanie, a wokół parku swą wolą z wypiętrzonych fragmentów terenu tworzy otaczający go mur. Siła swej woli zgniata też wszystkie znajdujące się w parku pojazdy i rozrzuca je po cały parku. A wokół schwytanych superbohaterów tworzy tarcze energetyczne.
 
Orthan jest offline