Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-10-2015, 14:34   #21
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
14 dni do końca! Plan optymistyczny niemal osiągnięty. Zachęcam jednak do wspierania, każda pomoc zawsze mile widziana. Na ludziach z LI, jak zauważyłem, nie zawiodłem się - wręcz przeciwnie, zaskoczyliście mnie wszyscy bardzo, bardzo mocno i bardzo, bardzo pozytywnie. Jak zawsze zresztą.

Staram się uzupełniać projekt, dodawać kolejne fragmenty książki.
Wysyłajcie znajomym, którzy lubią fantasy. Lubią takich autorów jak Steven Erikson i jego Malaz, Gleen Cook i jego Czarną Kompanię a nawet Grę o Tron i Martina. Dla mnie każda kwota to dowód na to, że nie warto było pisać tylko dla siebie, że warto jest spełniać marzenia swoje i innych. Pomoże mi to nie tylko w druku, ale w składzie, kolportażu, dokończeniu prac nad 3 tomem, wydaniem 2 tomu itp.

Namawiajcie znajomych, mówcie im o moich sesjach tutaj, o tym jakie opowieści prowadzę. Może kogoś zachęcicie, a ja będę Wam wdzięczny.

Jeżeli możecie, sami ją kupcie. Wiem, że to dość wysoka cena (kupowana normalnie będzie kosztowała ok 37 zł za ok 700 stron w twardej oprawie), ale do ceny doliczyłem jeszcze koszty wysyłki i inne elementy, stąd ta cena 45 zł za 1 egzemplarz.

Nawet nie wiedziałem, że wydanie książki to takie koszty. Blisko 6000 zł za wydruk. 3000 zł za korektę. 3000 zł za skład. Jak na razie mam blisko 7000 zł. na wydruk jest Skład poniosłem ze swoich podobnie jak i korektę, licząc na to, że sprzedaż tych co zostaną pokryje mi koszty. Zarabiać na tym nie chcę. Podobnie, jak nie chciałem nigdy zarabiać na pisaniu na LI czy prowadzeniu RPG To hobby. Pasja. Sposób na to, by dzięki takim ludziom jak Wy, czuć się nieco młodszym, niż jestem Czuć, że nie zostawiłem tego szalonego okresu za sobą

Tyle.

Raz jeszcze dam linka

A może ktoś jeszcze się "skusi".
https://wspieram.to/upadek
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem