Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2015, 18:36   #1
abishai
 
abishai's Avatar
 
Mroczne Cienie Sembii [18+][d&d/path]- komentarze

Z racji tego że jest nas czwórka, założyłem komentarze. Nie zmienia to jednak natury samej sesji, która jest solówką. A zatem będzie się składała z kilku odrębnych linii fabularnych, dla każdej postaci oddzielnej.
Możliwe będzie, że ścieżki waszych postaci zetkną się tu i tam. Oraz na pewno zdarzy się że działania jednej z postaci wpłyną jakoś na sytuację pozostałych BG. Nie przewiduję jednakże wspólnego działania BG na dłuższą metę, ani też PvP czy też konfrontacji bezpośredniej.
To nadal będą solówki, tyle że dziejące się równocześnie i w pewien sposób powiązane ze sobą. Szczegóły... wyjdą razem z fabułą.
Posty przewiduję raz na tydzień, użycie doców... częste. Każde z was otrzyma własny doc właśnie do interakcji z NPCami i walk. Posty... planuję raz na tydzień mniej więcej z waszej i mojej strony.
Pierwszy post i założenie tematu będzie w tym tygodniu. Postaram się zrobić go jak najszybciej. Oprócz niego zostanie założony temat z materiałami, głównie z: Kto jest kim w Sembii i okolicach .
Tak więc witam was w sesji i miłej zabawy życzę.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 21-10-2015 o 13:18.
abishai jest offline