Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2015, 11:37   #1
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
[Wampir: Maskarada][18+] Warsztaty - mentorzy

Wątek tylko i wyłącznie dla komunikacji MG <-> mentorzy.
Uczestnicy warsztatów: SIO. Czytając dalej popsujecie sobie całą zabawę


Proponowany system pracy: w zbiorczych postach każda grupka ma swoją sekcję. Najczęściej będę podawał piłeczkę do mentora, rzadziej konkretnie do któregoś uczestnika. Macie 1-2 posty na rozegranie problemu. Nie przesadzamy z ilością tekstu, a już na pewno formatujemy go do zjadliwej formy.

Kolejność jest dość luźna; rzeczy wcześniejsze fajnie jakby zdarzyły się wcześniej, ale przeskoki po 3-4 miejsca są bezproblemowe.

Przy tworzeniu postaci widziałem że nie wszyscy mają mechanikę w małym palcu, a już w ogóle niekoniecznie wszyscy mieli okazję grać w 20stkę. To nic strasznego, ale w takiej sytuacji konflikty między graczami rzucam tylko ja.

Trzy rzeczy które koniecznie chcę żeby zostały zachowane podczas warsztatów
klimat- człowieczeństwo - Maskarada



Relacje:
  • Księżna - neutralna względem większości, niechętna współpraca z Ventrue, cicha konkurencja z Tremere, niejasny sojusz z Nosferatu, oficjalne poparcie dla Kasadina i Neemy(jako najmniej szkodliwych w swoich klanach)
  • prof. Butcher - brak zaangażowania w relacje, niechęć do Nosferatu i Dwerryhous'a
  • gen. Trevis - otwarty na współpracę jawne temperowanie dr Bryan, protekcja nad Tailesem
  • Brudas - wariant szwajcarski chętnie wchodzi w relacje handlowe, ale zawsze zastrzega sobie neutralność
  • Dwerryhouse - formalna neutralność chętnie wspiera swoich faworytów (Sappington, Harriet), ale stara się z tym nie przesadzać.
  • Derrickson i Sappington otwarta opozycja niechętni księżnej i wszystkim ją wspierającym
Pola kolizji:
Administracja państwowa: księżna
Edukacja: prof Butcher
Resort siłowy: gen. Travis
Finanse: Dwerryhouse, Kasadian, Devon
Dyplomacja: Dwerryhouse
Petroprzemysł: Derrickson i Sappington
Media: Matthew, Alex
IT: Isobel
Narkotyki: Carolina
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!

Ostatnio edytowane przez TomBurgle : 21-11-2015 o 00:44.
TomBurgle jest offline