Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2015, 08:05   #43
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Cała przyjemność po mojej stronie. Sam zawsze grałem z Furią Ulryka dla wszystkich rodzajów ataków i zarówno dla BG i BN (FU dla walki wręcz i magii jest wyraźnie określone w podręczniku, więc nad łukami nawet nie ma co się zastanawiać), bo dla mnie była to po prostu klimatyczna nazwa na Dodatkowe Obrażenia z WFRP1. Jakiekolwiek próby zawężania Dodatkowych Obrażeń / FU zniekształcają obraz gry, ponieważ ta zasada jest przyczyną, dla której walki w WFRP są śmiertelne i powinny być unikane za wszelką cenę.

PS. To już nie bezpośrednio na temat, ale gdyby ktoś miał wątpliwości, to cecha druzgoczący daje dwie kostki przy każdym przerzucie na Furii Ulryka. Dlatego zweihändery i broń palna są takie grimdarkowe.
 
__________________
[D&D 5E | Zapomniane Krainy] Megaloszek Szalonego Clutterbane’a - czekam na: psionik, Lord Melkor, Dust Mephit, Panicz
[Adventurer Conqueror King System] Saga Utraconego Królestwa - czekam na: wolny czas

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 28-10-2015 o 08:11.
Lord Cluttermonkey jest offline