Wątek: Bezludna Wyspa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2007, 20:23   #1
Mroczusia
 
Mroczusia's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodzeMroczusia jest na bardzo dobrej drodze
Bezludna Wyspa

Słońce dzisiaj niemiłośernie praży. Małe fale delikatnie kołyszą się zgodnie z kierunkiem wiatru. Słony zapach oceanu unosi się na całej plaży. Po kolei cucicie się. Wasze zmęczone oczy dostrzegają tylko zamazaną, bujną zieleń, która znajduje się 9 metrów przed wami. Szybko jednak dobudza was smak piasku w ustach. Leżycie niedaleko siebie gdyż ten sam prąd oceaniczny zniósł was na ten nieszczęsny ląd....
----------------------------------------------------------------
Tak, właśnie do tego krótkiego wątku macie się wszyscy "bujnie" rozpisać. Proszę nie piszcie mi komentartzy typu: Ale się postarałaś. Spokojnie jeszcze nadejdzie moja pora, ja narazie zdaję sie na waszą pomysłowość Następny post napiszę dopiero po pełnych 12 odpowiedziach, 12 uczestników. I NAJWAŻNIEJSZE TO TO, ŻE ZEZWALAM WAM NA PISANIE W 1OSOBIE. Doszłam do wniosku że tak będzie ciekawie.
 
Mroczusia jest offline