Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2015, 11:11   #22
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Wieści z frontu - zebrano 200% potrzebnej kwoty co oznacza, że książka wyjdzie w w twardej oprawie i tak dalej.

Dziękuję Wam bardzo, bo wielu ludzi z LI wsparło mnie i to niemałymi kwotami.

I z anegdot od mojej korekty:
1. Mogę sprawdzać pana książkę tylko w dzień, w nocy za bardzo się boję.
2. Pisze Pan baaardzo dobrze.
3. Ma Pan gęsty styl, co akurat jest dobre.
4. Nigdy nie czytałam tego typu literatury i śnią mi się złe sny
5. Akcja wciągnęła mnie. To niedobrze. Zaangażowałam się i mogę nie dostrzegać błędów.

Boże, zepsułem kobietę. A to dziennikarka i doktorant filologii polskiej jestem jednak straszną, łysą i pradawną grozą, czyż nie

Jest moc
To mnie strasznie podbudowało. I nie dowiedziałbym się tego, gdyby nie Wy i wiara w to, że potrafię pisać. Bo ja tej wiary w swoje siły, przyznam się uczciwie, nie miałem.

Uwielbiam Was za te wsparcie.

Zapraszam też na facebook - tam mam swój profil, a po wydaniu książki będę chciał założyć również stronę dla czytelników. Tam będzie można pogadać nad - mam nadzieję - Waszą ulubioną książką
Taki żarcik.

Pozdrawiam i uściski dla Was kochani za okazane zaufanie i pomoc.
 
Armiel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem